+370 626 87372 info@korioformule.lt

Šiame puslapyje naudojame slapukus. Slapukas yra nedidelis iš raidžių ir skaitmenų sudarytas failas, kurį Jūsų sutikimu ar mūsų teisėto intereso pagrindu mes įrašome į Jūsų naršyklę, kompiuterį ar kitą galinį įrenginį. Slapukų surinkta informacija leidžia užtikrinti patogesnį naršymą svetainėje, daugiau sužinoti apie mūsų svetainių naudotojų elgesį ir tobulinti svetainę. Kai įrašomi funkciniai, stebėjimo, reklaminiai slapukai ir (ar) trečiosios šalies slapukai mes prašome Jūsų sutikimo. Kai įrašomi būtinieji slapukai, juos naudojame teisėto intereso pagrindu ir Jūsų sutikimo dėl tokių slapukų įrašymo neprašome.

Jūs galite atsisakyti slapukų. Tačiau atkreipkite dėmesį į tai, kad slapukų blokavimas gali turėti neigiamą poveikį svetainės naudojimui. Daugiau informacijos apie slapukų ištrynimą ar užblokavimą galima rasti naudojamos naršyklės gamintojo svetainėje. Atkreipiame dėmesį, kad atlikus šiuos veiksmus, kai kurios svetainės funkcijos gali dalinai arba visiškai nebeveikti bei būti neprieinamos.

Jei Jūsų sutikimą jau gavome, ateityje pakartotinai naudojant tą patį slapuką tuo pačiu tikslu sutikimo dar kartą neprašysime. Tai galioja ir trečiųjų šalių naudojamų slapukų atžvilgiu.

Mes svetainėje naudojame toliau apibūdintus slapukus:

 

_icl_current_language

Pasirinktos kalbos išsaugojimui.

Įėjimo į puslapį metu

24 valandas

Unikalus identifikatorius

_gat

Slapukas vartotojo elgsenai rinkti.

Įėjimo į puslapį metu

1 minutė

Unikalus identifikatorius

_gid

Slapukas naudojamas atskirti svetainės lankytojui.

Įėjimo į puslapį metu

24 valandas

Unikalus identifikatorius

_ga

Slapukas naudojamas rinkti informacijai apie interneto svetainės lankomumą.

Įėjimo į puslapį metu

2 metai

Unikalus identifikatorius

PHPSESSID

Slapukas yra skirtas interneto svetainės funkcionalumui realizuoti. Jis ištrinamas, kai uždaromas interneto svetainės langas.

Įėjimo į puslapį metu

Iki interneto svetainės lango uždarymo

Unikalus ID numeris